НОВИНИ >> 05.10.2018

ПРИКРІ НАСЛІДКИ НЕХТУВАННЯ ПРАВИЛАМИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ

        Пожежі у житловому секторі виникають як правило, з кількох найрозповсюдженіших причин: порушення правил безпеки при користуванні відкритим вогнем, побутовими газовими та електроприладами, перевантаження електромережі, порушення вимог експлуатації пічного опалення, паління у ліжку, дитячі пустощі з вогнем тощо. Так упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 7 загорянь. Зокрема, у м. Житомирі виникла пожежа в господарчій будівлі та поширилась на двоповерховий житловий будинок. Вогнем знищено дах, перекриття, та майно в господарській будівлі, 60 м2 даху та 15 м2 перекриття житлового будинку.
        Вогонь пошкодив 4 м2 перекриття житлового будинку в м. Коростишеві та знищив 15 м2 й пошкодив 20 м2 перекриття оселі в м. Коростені.
        Сталося займання у житловому будинку, що в с. Заріччя Овруцького району. І, як наслідок, згоріло 2 м2 підлоги, майно, пошкоджено 4 м2 стіни.
        До того ж, в смт Народичі виникло загоряння на території ТОВ «Зіта ТКФ». Вогонь спопелив 6 складометрів дров, а в с. Сташки Овруцького району на території сміттєзвалища КП «Овруч» горіло сміття на площі 25 м2 .

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління