НОВИНИ >> 01.10.2018

ПРОВЕДЕНІ ПЛАНОВІ АНТИТЕРОРИСТИЧНІ НАВЧАННЯ

        Протягом 26-28 вересня координаційна група Антитерористичного центру при управлінні СБ України в Житомирській області провела планові антитерористичні навчання.
        Мета навчання – перевірка ступеня готовності та організаційного рівня планування, забезпечення та реалізації антитерористичної операції, вдосконалення системи оповіщення і взаємодії задіяних сил та засобів.
        У ході заходу відпрацьовано алгоритм спільних дій з іншими відомствами при проведенні антитерористичної операції у випадку виникнення терористичної загрози на особливо важливих цивільних та військових об'єктах. Крім того, учасники навчань проводили інтенсивні пошукові заходи, виконували завдання зі знешкодження диверсійних груп.
        У триденних навчаннях взяли участь співробітники регіонального управління СБУ, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення облдержадміністрації, Збройних Сил України, Національної гвардії, прикордонники, представники органів державної влади й місцевого самоврядування.
        За результатами навчань детально проаналізовано кожну фазу антитерористичної операції, відзначено високий рівень готовності суб’єктів до боротьби з тероризмом та виконання завдань із запобігання вчиненню диверсій і терористичних актів.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління