НОВИНИ >> 02.10.2017

ПРИКРІ НАСЛІДКИ ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ

      Порушення елементарних правил безпеки, необережність з вогнем, як правило, основні причини нещасть. Тільки впродовж минулого тижня на території області виникло 34 пожежі. У вогні загинули дві людини. Трагедії сталися у містах Житомирі та Новограді-Волинському.
      Зареєстровано 25 дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких 5 осіб загинули та 27 - травмовано. Приміром, у Любарському районі, через зіткнення легковика з вантажним, одна особа загинула. Сталася автопригода і в селі Устинівка Малинського району. Обірвалося життя водія внаслідок зіткнення автомобіля з перешкодою та послідуючим перекиданням. До речі, сьогодні вночі сталася дорожньо-транспортна пригода в селі Піщанка Житомирського району. Не справився з керуванням та загинув 31-річний водій легкового автомобіля.
      Окрім цього, порушивши правила техніки безпеки при роботі з механізмами, що обертаються, загинув машиніст установки каналізаційної насосної станції ТОВ «Малиненергоінвест».
      У місті Житомирі в приватному житловому будинку стався вибух твердопаливного котла. На щастя, загиблих та травмованих немає.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління