НОВИНИ >> 31.10.2019

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

        31 жовтня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Н. Остапченко відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядалося питання готовності дорожнього господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
        Так, в ході засідання комісії поінформували присутніх про готовність доріг державного значення до роботи в осінньо-зимовий період в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області С. Заїка та про готовність доріг місцевого значення т.в.о. директора департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації І. Хоменко.
        Присутні обговорили стан фінансування, закупівлі та заготовки технічної солі і фрикційних матеріалів, підготовки техніки і накопиченню пально - мастильних матеріалів.
        Основні завдання, які ставилися перед учасниками зібрання, оцінити готовність до дій, які запобігатимуть виникненню надзвичайних ситуацій на автошляхах державного та місцевого значення; своєчасне реагування, відпрацювання злагодженості, послідовності й оперативності у роботі в разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з можливими ускладненнями погодних умов. Наголошено на можливості чіткої взаємодії між всіма дорожніми службами та оперативними штабами.
        За підсумками засідання комісії прийнято ряд важливих рішень.