НОВИНИ >> 30.10.2019

В ОБЛАСТІ ЗНОВУ НАТРАПИЛИ НА БОЄПРИПАСИ ЧАСІВ МИНУЛОЇ ВІЙНИ

        29 жовтня знову ж таки віднайшли чергові застарілі боєприпаси часів Другої світової війни у Малинському та Чуднівському районах.
        "Жителька с. Буки натрапила на мінометну міну калібру 82 мм під час проведення земляних робіт на власному городі, а в с. Юрівка на кладовищі селяни віднайшли 45 мм артилерійський снаряд",- поінформували в Малинському міськвиконкомі.
        Як повідомили у Чуднівській райдержадміністрації, у с. Рачки під час проведення земляних робіт у полі виявлено місцевими жителями 76 мм артснаряд та ще 8 артснарядів калібру 76 мм у с. Стетківці, які очевидно залишили на полі шукачі металобрухту.
        Крім того, цього ж дня піротехніками аварійно-рятувального загону спецпризначення управління ДСНС в області знищено два артилерійських снаряди, які були виявлені напередодні у м. Житомир та в с. Перлявка Житомирського району.
        Зважаючи на щоденні повідомлення про знаходження боєприпасів часів минулої війни та з метою недопущення нещасних випадків, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає громадян бути вкрай обережними при виявленні підозрілих предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про небезпечну знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку за номером "101" або місцеві органи влади.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління