НОВИНИ >> 08.01.2020

ГОЛОВНЕ – ОБЕРЕЖНІСТЬ!

        За оперативними даними відповідних служб області початок нового року не обійшовся без дорожньо-транспортних пригод, пожеж в приватному секторі, інших нещасних випадків. Зокрема, трапилося 3 ДТП, в результаті яких загинула 1 та травмовано 3 особи. Дорожньо -транспортні пригоди сталися у м. Житомир, в Хорошівському та Ємільчинському районах.
        Виникло 33 побутові пожежі. Внаслідок пожежі, яка сталася в смт Ружин, отримав опіки різного ступеня важкості чоловік 1952 року народження. Отруївся чадним газом та потрапив на лікарняне ліжко 78-річний мешканець м. Овруч.
        Крім того, в с. Обухівка Бердичівського району через загальне переохолодження тіла загинув чоловік 1961 року народження. Із загальним переохолодженням тіла було госпіталізовано до Ємільчинської районної лікарні й 51-річного мешканця с. Медведове.
        Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до жителів області з проханням неухильно дотримуватися правил власної безпеки та бути уважними і обережними.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління