НОВИНИ >> 31.08.2018

У БЕРДИЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДПРАЦЬОВУВАЛИ ДІЇ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НС НА АРСЕНАЛАХ ТА БАЗАХ ЗБЕРІГАННЯ БОЄПРИПАСІВ

        Відповідно до доручення Прем'єр-міністра України від 03.10.2017 № 39053/0/1-17 щодо підвищення готовності до виконання заходів із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2017 № 514 управлінням цивільного захисту населення ОДА разом з Бердичівською РДА проведено спільні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А 3091.
        Навчання відбулись 30 серпня у м. Бердичеві, селах Хажин та Терехове Семенівської сільської ради та складалось з двох етапів: теоретичного та практичного.
        Метою тренувань є підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження внаслідок виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини, а також життєзабезпечення евакуйованого населення.
        За легендою навчань поблизу м. Бердичева на території однієї з військових частин виникає пожежа з подальшою детонацією боєприпасів, внаслідок чого утворилася зона ураження з радіусом до 5 км. До неї потрапили 5 населених пунктів з населенням понад 3418 осіб.
        Під час тренувань практично відпрацьовували заходи з оповіщення про виникнення надзвичайної ситуації, евакуації, розміщення евакуйованого населення, з обов'язковим урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, та забезпечення громадської безпеки і порядку в с.Хажин, населення якого евакуюється до с. Терехове Семенівської сільської ради.
        Підведено підсумки тренування, під час яких було наголошено, що навчальні цілі тренувань досягнуті.