НОВИНИ >> 13.09.2017

НЕ МОЖЕ БУТИ ВИПРАВДАННЯ ТЕРОРИЗМУ

      Терористичні акти, внаслідок яких гинуть люди, за жодних умов не можуть бути засобом для досягнення будь-яких цілей. На жаль, мало не щодня ми чуємо страшну вістку по радіо, з екранів телевізорів, читаємо на сторінках газет про черговий теракт, який стався в тій чи іншій країні. Що ж таке терористичний акт? Згідно ст.1 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» - це злочинне діяння у формі застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій.
      Як же має діяти людина у разі загрози споєння терористичного акту? Варто звертати увагу на підозрілих людей, предмети та повідомляти про все підозріле співробітників правоохоронних органів. Ніколи не приймати від незнайомців пакети, сумки та не залишати свій багаж без нагляду.
      У разі виявлення підозрілих предметів в автотранспорті, опитайте людей, які находяться поряд. Намагайтеся встановити чия це річ, негайно повідомте про знахідку водія.
      Якщо ж Ви виявили невідомий предмет в під'їзді свого будинку, опитайте сусідів, можливо він належить їм. Якщо власник не встановлений – негайно повідомте у відділок поліції.
      У разі виявлення невідомого предмету в установі, негайно повідомте про знахідку адміністрацію і охорону. Намагайтесь зробити все можливе, щоб люди відійшли якомога далі від знахідки. Обов'язково дочекайтеся прибуття оперативно-слідчої групи (ви є важливим свідком).
      Пам'ятайте, що для вибухового пристрою використовуються звичайні побутові предмети: сумки, пакети, коробки, іграшки, тому ні в якому разі не потрібно їх чіпати, пересувати та відкривати.

У разі отримання інформації про підготовку чи загрозу вчинення злочину
терористичного спрямування негайно повідомте про це:
      - чергового УСБУ в Житомирській області за тел: 47-21-52;
      - чергового УМВСУ в Житомирській області за тел.102;
      - оперативного чергового управління цивільного захисту населення облдержадміністрації за тел. 22-07-56;
      - чергового управління ДСНС у Житомирській області за тел. 101;
      - чергового швидкої медичної допомоги за тел. 103.

       Управління цивільного захисту
населення облдержадміністрації