НОВИНИ >> 08.10.2019

ПІРОТЕХНІКАМИ ЗНИЩЕНО ПОНАД 700 БОЄПРИПАСІВ ЧАСІВ МИНУЛОЇ ВІЙНИ

        Чергові боєприпаси виявлено вчора, 7 жовтня, у селах Житомирського району. Так, у с. Соснівка на власній присадибній ділянці під час проведення земляних робіт господар натрапив на артснаряд калібру 82 мм. Ще один артснаряд калібру 76 мм знайдено лісником у лісосмузі неподалік с. Глибочок.
        У цей же день в селах Високе та Водотиї Брусилівського району саперами було знищено 2 мінометні міни та артилерійський снаряд.
        До слова, з початку ц.р. піротехніками аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області знищено понад 700 застарілих боєприпасів часів минулої війни.
        Зважаючи на це, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації нагадує громадянам про важливість дотримання правил безпечного поводження із застарілими боєприпасами. Ні в якому разі не зачіпайте підозрілі предмети, схожі на боєприпаси, не переносьте їх, не розбирайте, тим більше не здавайте у металобрухт. Про небезпечні знахідки одразу ж повідомте місцеві органи влади або ж Службу порятунку за номером "101".

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління