НОВИНИ >> 07.10.2019

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ: ПРЕДСТАВНИКИ УПРАВЛІННЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЗБОРІ ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ РАДІАЦІЙНОГО ТА ХІМІЧНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ТЕРИТОРІЙ

        3-4 жовтня у Чернівецькій області проводився навчально-методичний збір з уповноваженими представниками місцевих органів виконавчої влади та територіальних органів ДСНС щодо здійснення заходів радіаційного і хімічного захисту населення та територій. Учасниками збору стали представники з усієї України – територіальних органів ДСНС, місцевих органів виконавчої влади. Участь у заході взяли і представники управління.
        Протягом двох днів учасники зборів обмінювалися досвідом з організації заходів захисту населення від радіаційного та хімічного забруднення, обговорювали питання впровадження заходів радіаційного та хімічного захисту під час формування спроможних територіальних громад, проаналізували стан радіаційного і хімічного захисту в регіонах, дізнались про сучасні засоби та прилади радіаційного й хімічного захисту.
        Крім того, учасники збору були залучені до практичного відпрацювання дій місцевих органів державної влади та інших структур у разі виявлення джерел іонізуючого випромінювання у незаконному обігу.
      Також буковинськими прикордонниками було продемонстровано стаціонарний комплекс виявлення радіоактивних матеріалів "Янтар", який автоматично визначає джерела іонізуючого випромінювання, а в с. Стерче Глибоцького району було розгорнуто імпровізований пункт видачі засобів індивідуального захисту органів дихання для непрацюючого населення.
        На завершення збору його учасники підсумували роботу протягом цих двох днів.