НОВИНИ >> 26.09.2019

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

        Сьогодні, 26 вересня, в облдержадміністрації відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів начальник управління, заступник голови комісії С. В. Безносюк.
        На засіданні були присутні члени обласної комісії, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих відомств, установ області та інші запрошені.
        Розпочалося засідання із заслуховування питання щодо стану протипожежного захисту та готовності об’єктів освіти до нового навчального 2019/2020 року. Далі учасники засідання обговорили готовність обласних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2019/20 років та питання технічного стану внутрішньобудинкових систем газопостачання, газовикористовуючих агрегатів і установок, газових приладів житлових будинків, вентиляційних та димових каналів.
        За результатами заслуховування та обговорення комісією затверджено Склад обласного оперативного штабу для координації дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2019-2020 років й відповідний План заходів департаментів, управлінь облдержадміністрації, обласних організацій і підприємств, органів місцевого самоврядування щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах життєзабезпечення населення та комунікаціях.
        Прийнято ряд інших важливих рішень.