НОВИНИ >> 19.09.2019

У ПУЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО КОМАНДНО-ШТАБНЕ НАВЧАННЯ

        Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 5.12.2018 № 479 "Про основні завдання цивільного захисту області на 2019 рік" упродовж двох діб, 18-19 вересня, у Пулинському районі проходили командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту.
        Навчання проводились за темою: "Дії органів управління та сил Пулинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області при переведенні у режим функціонування в умовах особливого періоду".
        Основна ж їх мета полягала в поглибленні знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між службами цивільного захисту району.
        До проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
        У ході навчань відпрацьовано дії керівного складу та сил цивільного захисту з організації і проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у ході ліквідації умовних надзвичайних ситуацій, пов'язаних з витоком аміаку та ліквідації наслідків африканської чуми в одному із фермерських господарств району.
        По закінченню командно-штабних навчань учасники зібрались в районній державній адміністрації, де пройшло розширене підбиття підсумків, зокрема позитивів у роботі служб та проблемних питань. Детальну оцінку надав заступник начальника управління Гриб В.М.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління