НОВИНИ >> 22.12.2020

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ: МОКРИЙ СНІГ ТА ОЖЕЛЕДИЦЯ!

        "У зв’язку з переміщенням через територію Житомирщини активного атмосферного фронту, протягом 23 грудня на території області очікуються несприятливі погодні умови: вночі та вранці сніг з переходом у мокрий сніг, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 0..4° морозу. Вдень дощ. Підвищення температури до 2..4° тепла. На ранок 23 грудня можливе формування снігового покриву у східній половині області – до 5 см, у західній – до 7 см.
        Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становитиме І (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельних підприємств", - поінформували в Житомирському обласному центрі з гідрометеорології.
        З огляду на погодні умови, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до водіїв транспортних засобів з проханням бути максимально уважними, обирати швидкість руху та безпечну дистанцію, аби не створювати загрозливих ситуацій на дорогах.
        Пішоходам під час складних погодних умов, особливо під час ожеледиці, потрібно бути зосередженими та обережними, переходити дорогу виключно у встановлених місцях!