НОВИНИ >> 11.09.2019

ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ ОБЛАСТІ

        З початку року в природних екосистемах області сталася 1221 пожежа. Загалом вогнем знищено сухого настилу на площі понад 2 тисячі гектарів. Тільки за останню добу зафіксовано 58 пожеж на відкритих територіях, з яких 3 - в лісових масивах, 1 - на торфополях, 44 - сухої трави та 10 – загоряння сміття.
        До слова, вогнеборці виїздили також 14 разів на гасіння займань житлових будинків, господарських споруд, безгосподарських будівель, сінників тощо.
        Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж є порушення громадянами правил пожежної безпеки в побуті, під час проведення робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.
        Тож, шановні жителі області, з метою недопущення виникнення пожеж управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає Вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки, бути обачними й обережними з відкритим вогнем, не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття під час прибирання присадибних ділянок, не розводьте відкритий вогонь поблизу із житловими будинками, господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління