НОВИНИ >> 30.08.2019

НЕОБЕРЕЖНІСТЬ ГРОМАДЯН У ПОВОДЖЕННІ З ВОГНЕМ ПРИЗВОДИТЬ ДО ПОЖЕЖ

        Упродовж минулої доби через необережність громадян у поводженні з вогнем зафіксовано 29 пожеж, з них 21 - на відкритих територіях. Внаслідок загоряння сухої рослинності вогнем пройдено площу 30,2 гектари. Горіло також сміття на загальній площі 645 м². До того ж виникло загоряння торфу на площі 0,2 гектари.
        Крім цього, протягом доби, що минула, палали житлові будинки та господарські споруди. Приміром, вогнеборці ліквідували пожежу в с. Стремигород Коростенського району. Пожежа виникла в дерев’яній господарській будівлі, яка розповсюдилася на цегляний житловий будинок, літню кухню та господарську будівлю. Вогнем знищено покрівлю оселі та усі господарські будівлі.
        Повністю згоріли покрівлі житлових будинків в с. Семенівка Бердичівського та Різня Малинського районів.
        Вогонь спопелив господарську споруду, 6 тон сіна та 3 тони соломи в с. Малі Білокоровичі Олевського району. Подібну пожежу гасили рятувальники й в с. Копище цього ж району. Знищено вогнем господарську будівлю та 10 тон соломи.
        У зв'язку з цим, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації в черговий раз закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях, у побуті. Адже частіше за все пожежі виникають у результаті людської недбалості та неуважності!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління