НОВИНИ >> 05.02.2021

ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ХОЛОДУ

        5 лютого до хірургічного відділення Лугинської центральної районної лікарні із загальним переохолодженням тіла та відмороженням обох стоп госпіталізовано чоловіка, 1960 року народження, мешканця с. Кремне.
        У цей же день до хірургічного відділення Коростенської міської лікарні із відмороженням пальців нижніх кінцівок потрапив 40-річний мешканець с. Хотинівка.
        Ще один прикрий випадок трапився наступного дня в с. Покалів Овруцького району. До реанімаційного відділення центральної районної лікарні із загальним переохолодженням тіла госпіталізовано жінку, 1970 року народження.
        Загалом із пониженням цьогорічних температурних показників від переохолодження організму померли 2 осіб, ще 17 – звернулись за медичною допомогою.
        Зважаючи на несприятливі погодні умови, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає громадян бути надзвичайно обачними та уникати довготривалого перебування на вулиці.
        До речі, найчастіше з переохолодженням та обмороженням потрапляють до лікарняних закладів люди, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління