НОВИНИ >> 27.08.2019

НА ВІДКРИТИХ ТЕРИТОРІЯХ ОБЛАСТІ ЗНОВУ ГОРІЛИ СУХА ТРАВА ТА СМІТТЯ

        Упродовж доби, що минула, в екосистемах області сталося 20 пожеж. Горіла суха трава в м. Коростень, у смт Хорошів, в с. Павелки Андрушівського, Красногірка Попільнянського, Лазарівка Брусилівського та Видибор Черняхівського районів. Загальна площа гасіння склала понад 8 гектарів.
        У м. Андрушівка, Бердичів, Житомир, Овруч, смт Народичі, в с. Хмелівка Олевського, Ставки Радомишльського, Чижівка Новоград-Волинського районів виникло загоряння сміття загальною площею 1тис. 489 м².
        Окрім цього, в м. Житомир горіло сміття у 5 пластикових та в 5 металевих контейнерах. Сталося займання сміття у пластиковому контейнері й в с. Скоморохи Житомирського району.
        Синоптики обласного центру з гідрометеорології попереджають про надзвичайно високу (5 клас) пожежну небезпеку упродовж 27-29 серпня та сонячну, без опадів, малохмарну погоду. Тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації в черговий раз звертається до мешканців області з проханням бути вкрай обережними з джерелами відкритого вогню та не провокувати пожежі в природних екосистемах області!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління