НОВИНИ >> 21.08.2019

"МИСЛИВЦІ" ЗА МЕТАЛОМ НАТРАПИЛИ НА СМЕРТОНОСНІ ЗНАХІДКИ

        До рятувальників області надходять все нові й нові повідомлення про виявлення застарілих боєприпасів. Так, 20 серпня в с. Березівка Житомирського району місцеві шукачі металобрухту натрапили в лісі на чергову смертоносну знахідку - авіаційну бомбу ФАБ-100 часів минулої війни. Цього ж дня артилерійській снаряд калібру 125 мм знайшли "мисливці" за металом неподалік с. Тригір'я цього ж району.
        До речі, вчора піротехніками аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області знищено артилерійський снаряд та мінометну міну в Пулинському районі.
        Зважаючи на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує мешканцям області: при виявленні вибухонебезпечних предметів категорично забороняється їх торкатися, переносити, намагатися розбирати, тим паче здавати у металобрухт. Поблизу таких знахідок небезпечно навіть користуватися засобами зв'язку, адже це може спровокувати вибух. Про смертельні знахідки слід негайно проінформувати Службу порятунку за номером "101".

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління