НОВИНИ >> 21.08.2019

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ВОГНЕМ ТА НЕ ПРОВОКУЙТЕ ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ ОБЛАСТІ!

        Упродовж доби, що минула, на території області виникло 18 пожеж, з них 8 - загорянь сухої трави та 5 - сміття.
        Вигоріло сухотрав'я на загальній площі 8 гектарів. Вогнеборці області гасили загоряння сухої трави в селах Сінгури Житомирського, Козіївка Коростишівського, Очеретянка Черняхівського, Сущанка Попільнянського, Рудня Городецька Радомишльського, Колосівка Овруцького та Ягнятин Ружинського районів. А в с. Голубятин Попільнянського району під час гасіння пожежі врятовано чоловіка, 1942 року народження, якому було надано першу медичну допомогу.
        У м. Житомирі, смт Головино Черняхівського району, в селах Почуйки Попільнянського, Рудня Бистра Олевського, Радянське Бердичівського, Чижівка Новоград-Волинського районів горіло сміття на відкритих територіях загальною площею 505 м².
        Окрім цього, в с. Вертокиївка Житомирського району виникло загоряння стерні на площі 2 гектари.
        Шановні громадяни! Пожежі на відкритих територіях, як правило, відбуваються через необережне поводження людей з вогнем. Тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається з проханням суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не кидати недопалки, непогашені сірники будь-де, не залишати не загашеними вогнища та не провокувати пожежі в природних екосистемах області!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління