НОВИНИ >> 24.01.2020

ЧОЛОВІК ЗАГИНУВ ЧЕРЕЗ ПАЛІННЯ В ЛІЖКУ

        Впродовж останньої доби на території області виникло 6 пожеж, на одній із яких передчасно обірвалося життя людини. Трагедія сталася у м. Радомишль. "Займання сталося в житловому будинку. На місці пожежі було виявлено тіло власника оселі, 1954 року народження. Вогнем знищено 4,5 м² підлоги, ліжко. Попередньою причиною виникнення пожежі є необережно поводження з вогнем під час куріння в ліжку самим загиблим. Чоловік заснув і не помітив як недопалок випав з рук та спричинив загорання. Пожежу було ліквідовано до прибуття рятувальників", - поінформували в райдержадміністрації.
        Всього в ході ліквідації пожеж, які сталися за останню добу, пожежно-рятувальні підрозділи врятували від знищення 3 житлові будинки та 1 господарську споруду.
        Більшість пожеж з трагічними наслідками виникає у житловому секторі, і переважно в сільській місцевості. Причиною їх виникнення є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до жителів області з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті, адже тільки їх дотримання допоможе зберегти власне життя та майно!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління