НОВИНИ >> 20.10.2020

ЧЕРЕЗ НЕСПРАВНІСТЬ ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ ГОРЯТЬ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

        В області через порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення знову горять житлові будинки. На цей раз рятувальники гасили 19 та 20 жовтня три пожежі в приватних житлових будинках. Так, у м. Коростень виникла пожежа в цегляному житловому будинку. Вогнем знищено 4 кв.м перекриття та домашні речі. Подібні пожежі сталися в смт Кам'яний Брід Баранівського та в с. Ришавка Коростенського районів.
        Ймовірною причиною пожеж стало порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення. Наразі остаточні обставини подій встановлюються фахівцями.
        Несправність пічного опалення - досить поширена причина виникнення пожеж у побуті. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз нагадує: аби не трапилося біди під час експлуатації пічного опалення, необхідно оштукатурити димохід, не використовувати для розпалення печі легкозаймисті рідини. Не ставте в притул до печей шафи, ліжка, не складайте біля них дрова або горючі речовини. Категорично забороняється сушити одяг над плитою чи поблизу топкових отворів.
        А найголовніше, не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм самостійно розпалювати і доглядати за печами!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління