НОВИНИ >> 19.10.2020

ЧЕРЕЗ ПІЧНЕ ОПАЛЕННЯ ЛЕДЬ НЕ ЗГОРІЛИ ДВА ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

        18 жовтня у с. Замисловичі Олевського району на території приватного домоволодіння виникла пожежа в дерев'яному житловому будинку. Вогнем пошкоджено 8 кв.м. перекриття оселі.
        У цей же день сталося займання у житловому будинку й в с. Михайлівка цього ж району. Згоріло 15 кв.м стіни.
        "Вогнеборцям вдалося врятувати оселі та не допустити поширення вогню. Ймовірною причиною загорянь швидше за все стало порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення. Наразі остаточні обставини виникнення обох пожеж встановлюються фахівцями",- поінформували в райдержадміністрації.
        У зв'язку з цим управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до мешканців області з проханням дотримуватись вимог правил користування пічним опаленням та нагадує основні заходи безпеки при використанні печей.
        Забороняється використовувати для обігріву несправні та не відремонтовані печі; розпалювати їх легкозаймистими та горючими рідинами; сушити та зберігати на поверхні нагрівання опалювальних печей горючі предмети; залишати печі, в яких горить вогонь, без нагляду.
        Пам'ятайте! Лише дотримання простих, але вкрай необхідних заходів, допоможе зберегти житло від вогню!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління