НОВИНИ >> 27.06.2018

В АНДРУШІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДПРАЦЬОВУВАЛИСЯ ДІЇ НА ВИПАДОК ВИНИКНЕННЯ НС НА БАЗІ ЗБЕРІГАННЯ БОЄПРИПАСІВ

        26 червня у селищі Новоівницьке Андрушівського району управлінням цивільного захисту населення облдержадміністрації проведено тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А 1912.
        Перед їх початком відбулась теоретична частина тренування, на якій була доведена оперативна обстановка на території району. За тактичним задумом в населеному пункті Новоівницьке виникла пожежа на території військової частини з подальшою детонацією вибухових речовин. І, як наслідок, утворилася зона ураження з радіусом до 3 км. В зону ураження потрапив один населений пункт, в якому проживає 1800 осіб.
        Після наради учасники приступили до практичної фази тренувань. А саме - здійснення заходів із захисту населення на випадок пожежі на території зберігання боєприпасів військової частини. Відпрацьовувались заходи з оповіщення жителів селища Новоівницьке про надзвичайну ситуацію, розгортання та робота збірного пункту евакуації на базі будинку культури, організація евакуації з місць проживання населення, з обов’язковим урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
        Завершилися тренування підведенням підсумків, під час яких було наголошено, що навчальні цілі тренувань досягнуті.