ЗВЕРНЕННЯ
УПРАВЛІННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ

      З початку року на водоймах області потонуло 16 осіб. Серед загиблих - четверо дітей.
Шановні громадяни!
      Звертаємося до Вас із проханням дотримуватися основних вимог безпеки! Як свідчить аналіз, основними причинами втоплень є необережність, самовпевненість, купання у нетверезому стані, бездоглядність дітей на воді, купання в необлаштованих, невідомих місцях, пірнання у воду з містків, човнів, високих дерев, пагорбів тощо.
      Пам'ятайте, що відпочивати на воді потрібно лише у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Не купатися біля крутих, вкритих рослинністю берегів, допускати у воді грубі ігри, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг. Ніколи не купатися в незнайомому місці, а спочатку обстежити водойму й переконатись, що під водою немає каміння, залізяк, гострих кілків або ж мілин. Не плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах, уникати води зі швидкою течією. Не потрібно використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, камери від автомобільних шин та інше знаряддя не передбачене для плавання.
      Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок.
      Особливо бути пильними закликаємо батьків. Бережіть своїх дітей. Постійно стежте за їх поведінкою біля води. Стежте за іграми дітей навіть на мілководді, бо вони можуть під час веселощів упасти і захлинутися.
      Дотримання цих нескладних правил забезпечить Вам радісний і приємний, а головне безпечний відпочинок.