НОВИНИ >> 21.01.2021

ВОГНЕБОРЦІ ОБЛАСТІ ЩОДНЯ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДО ГАСІННЯ ПОЖЕЖ В ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ

        Під час зимового періоду в рази збільшується статистика займань в житлових будинках, що досить часто спричинено нехтуванням громадянами правилами пожежної безпеки. Лише протягом минулої доби вогнеборці області 6 разів виїжджали на гасіння таких пожеж. Так, у м. Малин виникла пожежа в цегляному житловому будинку. Під час її гасіння врятовано власницю, 1946 року народження. Жінку з різними ступенями опіку госпіталізовано до центральної міської лікарні. Вогнем пошкоджено стіни на площі 30 м² та домашнє майно.
        Вогонь нищив покрівлі, перекриття житлових будинків та домашнє майно у Коростені, Новограді-Волинському, в селах Середи Ємільчинського, Кропивенка Хорошівського та Десятини Коростенського районів.
        Загалом протягом доби, що минула, сталося 10 пожеж. Наразі причини їх виникнення з'ясовують фахівці.
        Шановні громадяни! Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вкотре застерігає: аби уникнути пожеж в оселях, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме: не куріть у ліжку; слідкуйте за справністю електромережі; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж; не використовуйте для обігріву приміщень саморобні нагрівальні прилади; слідкуйте за справністю печей!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління