НОВИНИ >> 12.06.2018

ЗВЕРНЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

        Вирушаючи до річок та озер на відпочинок, громадяни досить часто забувають про те, що саме елементарні і всім зрозумілі правила безпеки насправді можуть врятувати життя. Як наслідок — стрімко зростає кількість нещасних випадків на водоймах. Так, з початку нинішнього року на водних об'єктах області втопилося вже 10 осіб, проти 7 осіб аналогічного періоду 2017 року. Останній прикрий випадок трапився 10 червня в Андрушівському районі. В останнє покупався 38-річний чоловік. Аби не допустити подібних трагічних випадків, звертаємося до жителів Житомирщини з проханням дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах та наголошуємо на основних правилах безпеки на воді, дотримання яких стане запорукою збереження Вашого життя та здоров'я.
        Купатися потрібно у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Ні в якому разі не вживати спиртних напоїв. Не залишати дітей без нагляду дорослих.
        Вкрай небезпечно купатися у незнайомих місцях, де не обстежене, не очищене від каміння, скла або ж сторонніх предметів дно.
        Не слід плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.
        Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок.
        Не треба купатися довго, краще купатися кiлька разів по 15-20 хв.
        Пам'ятайте! Лише суворе додержання правил безпеки та особиста обережність допоможуть уникнути лиха!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління