НОВИНИ >> 11.06.2018

І ЗНОВУ ПОТОПЕЛЬНИК

        Чергова трагедія на воді сталася вчора, 10 червня, в селі Яроповичі Андрушівського району. У місцевому ставку втопилася людина. Як повідомили в райдержадміністрації, чоловік, 1980 року народження, приїхав до родичів у село разом зі своєю сім’єю із міста Бровари, що на Київщині. Усі вони відпочивали біля водойми. Тривалий час чоловік плавав, але потім пірнув під воду і більше не винирнув. Співробітниками Житомирської обласної комунально-аварійної служби тіло загиблого було вилучено з води.
        Аби не допустити подібних трагічних випадків, вкотре звертаємося до жителів Житомирщини з проханням дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах, а саме: купатися у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Ні в якому разі не вживати спиртних напоїв. Не залишати дітей без нагляду дорослих.
        Вкрай небезпечно купатися у незнайомих місцях, де не обстежене, не очищене від каміння, скла або ж сторонніх предметів дно. Не слід плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок.
        Пам'ятайте! Лише суворе додержання правил безпеки та особиста обережність допоможуть уникнути лиха. Адже береженого – Бог береже!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління