НОВИНИ >> 11.06.2018

НА ЖИТОМИРЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ ЮНИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

        З кожним роком рух "Школа безпеки" стає дедалі популярнішим серед підростаючого покоління. "Знати – щоб передбачити, передбачити – щоб діяти", – саме під таким девізом проходили цьогорічні чергові змагання юних рятувальників.
        Захід урочисто відкрили внесенням Державного Прапору України, виконанням Гімну України та привітанням учасників. З початком змагань учасників привітав начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації С.В. Безносюк.
        Участь у змаганнях взяли 18 команд з міст та районів області.
        Стартували змагання на сільському стадіоні села Громада Любарського району, де підлітки демонстрували вміння користуватися засобами захисту органів дихання від впливу хімічного та радіаційного забруднення та одягали захисні костюми на швидкість в етапі «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії».
        Крім того, команди показали свої вміння і навички орієнтуватися у невідомій місцевості, долати навісні переправи та правильно надавати першу медичну допомогу.
        Боротьба між учасниками змагань показала, що кожен із них був готовий усіма силами виборювати звання найкращої команди.

        Урочисте закриття змагань та оголошення переможців відбулося 8 червня. За результатами змагань у загальному підсумку почесне перше місце посіла команда міста Житомира, друге – команда Високівської ОТГ Черняхівського району; третє –команди м. Бердичева та Баранівської міської ОТГ.
        Команди-переможці отримали від організаторів пам’ятні кубки, почесні грамоти та цінні подарунки.
        На цьогорічних переможців, а саме команду обласного центру, чекає цікава та відповідальна подорож на Всеукраїнські змагання, де вони з гідністю представлять Житомирську область.
        Тож вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!

        Додатково: Гра-випробування «Школа безпеки» проводиться з метою пропаганди здорового активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також пропаганди і популяризації основ безпеки життя, виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів області.