НОВИНИ >> 04.09.2020

ПРИКРІ НАСЛІДКИ ПОЖЕЖ

        Фактично щодоби надходять повідомлення про пожежі, що нерідко закінчуються травмуванням та загибеллю людей, матеріальними збитками. Лише упродовж доби, що минула, на території області зареєстровано 8 пожеж. Так, в м. Андрушівка сталося займання в одній із квартир 4-х поверхового житлового будинку. Під час гасіння пожежі врятовано власницю оселі 1952 року народження та її 49-річну доньку. Вогнем знищено матрац.
        Горів цегляний житловий будинок у Житомирському районі на території Соколовського дачного масиву. І, як наслідок, вогонь спопелив дах будівлі та домашні речі.
        У с. Несолонь Новоград-Волинського району згоріла дерев’яна літня кухня. Палала покрівля цегляної літньої кухні й у с. Жовтнівка Хорошівського району.
        Окрім цього, у Житомирі вогонь знищив дерев'яну господарську будівлю. Ще одна цегляна господарська споруда горіла в с. Ксаверівка Черняхівського району.
        Наразі причини пожеж встановлюють фахівці.
        Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертає увагу громадян, що в більшості випадків винуватцем у виникненні пожеж є людський фактор. Тому будьте обережні з вогнем та неухильно дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління