НОВИНИ >> 01.07.2019

ЧЕРГОВА ТРАГЕДІЯ НА ВОДІ

        З настанням спекотної погоди жителі області вирушають на відпочинок до водоймищ. Однак іноді необережність під час відпочинку призводить, на жаль, до трагічних наслідків. Так, з початку купального сезону на водних об'єктах області потонули вже 12 осіб, з них 2 дітей.
        Чергова трагедія трапилася 25 червня с. Ярунь Новоград-Волинського району. Внаслідок необережного поводження на воді у річці Кошелівка загинула жінка, 1973 року народження.
        Шановні громадяни! Для того, щоб літній відпочинок не був затьмареним надзвичайними подіями, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах.
        Пам'ятайте! Відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях; не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки, озера та річки; не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах; не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння.
        Цінуйте життя! Не нехтуйте правилами безпеки!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління