НОВИНИ >> 26.06.2019

УПРОДОВЖ МИНУЛОЇ ДОБИ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ВИНИКЛО 6 ПОЖЕЖ

        Протягом минулої доби вогнеборці області 6 разів виїжджали на гасіння пожеж, що сталися на території області. Так, в м. Житомирі виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку, який не експлуатується. Вогнем знищено 60 м² покрівлі та перекриття. Горіло перекриття цегляного житлового будинку й у смт Черняхів. Вогонь спопелив майно в одній із кімнат оселі в с. Головино Черняхівського району.
        У с. Сташки Овруцького району сталося займання сміття на площі 300 м². Горіло також сміття у м. Бердичеві на загальній площі 20 м².
        Необережність з вогнем, куріння в ліжку, кинутий недопалок від цигарки, не загашений сірник, коротке замикання в електромережі, залишені без нагляду ввімкнений телевізор, газова плита чи будь-який інший прилад – основні причини пожеж. Тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян з проханням бути відповідальними та дотримуватись правил пожежної безпеки.
        Варто пам'ятати, що навіть незначне займання може спричинити пожежу та призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління