НОВИНИ >> 27.04.2018

ГРОМАДЯНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ІГНОРУВАТИ ВИМОГИ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

        Наші земляки продовжують ігнорувати простими здавалося б, речами: не перевантажувати електромережу, не палити у ліжку, не кидати непогашені недопалки або сірники, не підпалювати суху траву та сміття тощо. Громадяни свідомо наражають себе на небезпеку, не задумуючись над тим, що пожежі обраховуються не тільки втратою матеріальних цінностей, але й призводять, на жаль, і до загибелі людей. Лише впродовж минулої доби на території області виникло 11 пожеж. Зокрема, вогонь спопелив житловий будинок в селі Ушиця Коростенського району, а в селі Степанівка Ємільчинського району згоріла господарська будівля. Палала господарча споруда й у Житомирі. Вогнем знищено 1 м2 перекриття будівлі. Згоріла літня кухня в селі Корнинське Попільнянського району.
        Крім того, виникло загоряння сміття у Житомирі, Новограді-Волинському та в селі Станишівка Житомирського району. Загалом, вигоріло сміття на площі 213 м2 .
        З огляду на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації вкотре звертається до жителів області з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління