НОВИНИ >> 22.07.2020

ПІРОТЕХНІКИ ЗНЕШКОДИЛИ 4 ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ, ЩЕ 2 ЗНАЙШЛИ

        21 липня піротехніками були проведені роботи зі знешкодження 82 мм міни та трьох артснарядів калібру 125 та 76 мм часів Другої світової війни, які були раніше виявлені в Коростенському районі.
        Цього ж дня до Служби порятунку "101" надійшла інформація про виявлення 76 мм артилерійського снаряду в с. Красносілка Чуднівського району. На страшну знахідку натрапив господар обійстя під час проведення земляних робіт.
        У смт Вакуленчук цього ж району під час прибирання території біля одного із гаражів мешканці виявили ще один аналогічний застарілий артснаряд, про що одразу ж повідомили рятувальників.
        Зважаючи на щоденні повідомлення про виявлення мешканцями області боєприпасів часів минулої війни, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до громадян з попередженням: якщо ви знайшли підозрілий предмет, дотримуйтеся головного правила - у жодному разі не зачіпайте його, відійдіть на безпечну відстань та повідомте про знахідку Службу порятунку за номером "101"!
        Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці - піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління