НОВИНИ >> 23.04.2018

ЗА МИНУЛІ ВИХІДНІ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 41 ПОЖЕЖУ

        За повідомленням відповідних служб області впродовж минулих вихідних на території Житомирщини зареєстровано 41 пожежу. Горіли житлові будинки, господарчі будівлі, суха трава, очерет та сміття. Приміром, горів житловий будинок в Новограді-Волинському. Вогнем знищено 20 м2 покрівлі та домашні речі в кімнаті. Спалахнула оселя в селищі Миропіль Романівського району. Як наслідок, вогонь пошкодив 1 м2 покрівлі. Спопелив вогонь покрівлю та перекриття житлового будинку і в селі Лопатичі Олевського району.
        Палали господарські споруди у Житомирі, Ємільчине, Радомишлі та в селі Жеревці Лугинського району
        Виникло загоряння сухої трави та очерету в селах Рудня Озерянська Олевського, Пиріжки Малинського, Клочкі Народицького, Кам’яний Майдан Новоград-Волинського, Ігнатпіль Овруцького та Гальчин Андрушівського районів. Вигоріло сухотрав'я на площі 11 гектарів.
        До того ж, сталося загоряння сміття у Бердичеві, Житомирі, Коростені, Малині, Олевську, Брусилові, в селах Велика П'ятигірка Бердичівського, Красносілка Чуднівського, Старі Вороб'ї Малинського, Підруддя Овруцького, Українка Малинського та Стрижівка Коростишівського районів. Загалом вигоріло сміття на площі 2607 м.
        Незважаючи на наші численні перестороги, громадяни продовжують нехтувати правилами пожежної безпеки. Проте варто бути обережними з вогнем, а ще замислитись над тим, наскільки небезпечним може стати неконтрольоване спалювання сухої трави та сміття!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління