НОВИНИ >> 18.01.2021

УПРОДОВЖ ДОБИ, ЩО МИНУЛА, НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ВИНИКЛО 18 ПОЖЕЖ

        З пониженням температури повітря громадяни активно опалюють свої оселі, при цьому нехтуючи правилами пожежної безпеки. Свідченням того - 18 пожеж за минулу добу, з яких - 17 у приватному житловому секторі. У вогні загинуло двоє людей, ще одну - врятовано. Так, у с. Троща Чуднівського району виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. Під час гасіння пожежі виявлено тіло 60-річного власника. Вогнем знищено майно, меблі на кухні та в житловій кімнаті на площі 22 м². Ще одна трагедія сталася й у с. Улашанівка Пулинського району. Під час гасіння пожежі виявлено тіло господарки оселі - 1952 року народження. Вогнем знищено будинок. А в с. Славенщина Народицького району під час гасіння пожежі в житловому будинку врятовано власника 1967 року народження. Вогнем знищено 2 м² перекриття, 2 м² стіни.
        Крім того, палали житлові будинки в м. Баранівка, смт Народичі, Ємільчине, в селах Копище Олевського, Коростки Любарського, Головки Малинського, Довжик Житомирського, Невгоди та Камінь Овруцького, Стремигород Коростенського, Наталівка Новоград-Волинського та Квітневе Попільнянського районів.
        Також палали літні кухні в м. Житомир та в смт Бучмани Олевського району.
        Наразі причини виникнення пожеж та загибелі на них людей встановлюються фахівцями. Хоча з року в рік під час опалювального сезону пожежі стаються з причини перегріву печей, появи у цегляній кладці тріщин, застосування для розпалювання печей легкозаймистих рідин, куріння в ліжку, а також через перевантаження електромережі та використання електрообігрівальних приладів.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління