НОВИНИ >> 08.02.2019

ЗАВДАННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА 2019 РІК ВИЗНАЧЕНІ

        8 лютого 2019 року відбулася нарада керівного складу цивільного захисту області щодо підсумків роботи у 2018 році та визначення завдань на 2019 рік, яку провів заступник голови облдержадміністрації О.О. Ясюнецький. У нараді взяли участь керівники обласних управлінь, департаментів, управлінь облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів – заступники голів комісій з питань ТЕБ та НС, фахівці, які безпосередньо причетні до вирішення питань цивільного захисту.
        Про стан виконання основних заходів цивільного захисту області у 2018 році поінформував присутніх начальник управління С.В. Безносюк.
        У своєму виступі Сергій Володимирович акцентував увагу присутніх на тому, що у 2018 році діяльність райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, органів управління і сил цивільного захисту (ЦЗ), спеціалізованих служб ЦЗ, організацій, установ та підприємств була спрямована на виконання вимог нормативно-правових актів у сфері ЦЗ. Завдання з питань цивільного захисту та План заходів, які були затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації, в основному виконані.
        Начальник управління ДСНС України в області Нікітчук І.В. висвітлив питання стану готовності оперативно-рятувальної служби ЦЗ до дій за призначенням, виконання основних заходів у сфері техногенної та пожежної безпеки у 2018 році.
        Учасники зібрання визначили також основні проблемні питання стану цивільного захисту області та подальші шляхи їх вирішення.
        За підсумками роботи та кращі показники щодо виконання завдань цивільного захисту у 2018 році Почесними грамотами були відмічені Житомирська та Овруцька районні ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області.
        Грамотою управління ДСНС України в Житомирській області нагороджений головний спеціаліст управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Кудрицький Павло Володимирович.