НОВИНИ >> 09.07.2020

СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ СПЕКУ ДО 32 ГРАДУСІВ

        За прогнозами Житомирського обласного центру з гідрометеорології у наступні дні температура повітря сягатиме позначки + 28 - + 32 градуси. Так, 10 липня вдень повітря прогріється до +23 - +28°, 11 липня - до +27 - +32°.
        Із настанням спекотних днів люди шукатимуть прохолоди біля річок, кар'єрів, ставків. Проте, не всі усвідомлюють, що такий відпочинок потребує особливої обережності. Саме тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації нагадує основні правила поведінки на воді: не заходьте у воду, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння; не плавайте наодинці, якщо не впевнені у своїх силах; не запливайте занадто далеко від берега та не пірнайте на велику глибину, де вода значно холодніша ніж на поверхні, оскільки може схопити судома; не допускайте грубих ігор під час купання; якщо немає обладнаного пляжу, вибирайте для купання безпечне місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном; у воду заходьте обережно; плавайте максимум 20 хвилин.
        Особливої уваги потребують діти. Батькам треба постійно не випускати їх з поля зору, адже поведінка дітей на воді непередбачувана!
        Пам'ятайте! Порушення цих правил залишається головною причиною трагедій на воді!