НОВИНИ >> 16.04.2018

НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ УТРИМАЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

        За повідомленням обласного центру з гідрометеорології впродовж наступних трьох днів на всій території області утримається надзвичайна пожежна небезпека. Зокрема, 17 квітня синоптики прогнозують хмарну погоду з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень місцями по області невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7-12 м/сек. Температура повітря по області вдень +19 - + 24 °С.
        18 квітня хмарно з проясненнями. Вночі місцями невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний, 8-13 м/сек. Температура повітря вдень 12-17°вище нуля.
        19 квітня хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер північно-західний, 8-13 м/сек. Денна температура повітря +11- +16°С.
        Зважаючи на такі прогнози, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає жителів області максимально обережно поводитися з вогнем, не провокувати пожежі на відкритих територіях, не спалювати суху траву та сміття на полях та на присадибних ділянках!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління