НОВИНИ >> 26.06.2020

ПОПЕРЕДУ ТРИ СВЯТКОВІ ВИХІДНІ

        Попереду вихідні, а тому люди масово будуть відпочивати на природі та біля води. Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до мешканців області з проханням неухильно дотримуватися правил безпеки під час відпочинку в лісових зонах та особливо біля водоймищ. На превеликий жаль, кожен рік архів трагічних подій поповнюється. Громадяни продовжують нехтувати елементарними правилами безпеки, а дехто навіть взагалі не замислюється над питанням власної безпеки, а дарма. Так, з початку року на водних об'єктах області втопилося вже 20 осіб, серед них 3 дітей.
        Батьки, є першими помічниками і порадниками для своїх дітей. Щоб не трапилося лиха, потрібно постійно контролювати їх розваги, володіти інформацією в якій компанії вони перебувають, особливо слідкувати за ними під час відпочинку на воді.
        Особливе прохання до молоді! Нізащо не організовуйте ігри на воді. А ще не потрібно хизуватися, показувати свою неординарність. Адже це першопричина нещасних випадків.
        Крім цього, відпочиваючи біля водойми, ні в якому разі не вживайте спиртні напої.
        Пам'ятайте: Лише неухильне дотримання правил безпеки допоможе уникнути біди!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління