НОВИНИ >> 22.06.2020

М. ЖИТОМИР: ЧОЛОВІК ВТОПИВСЯ У КОПАНЦІ

        Будь-яку річку, ставок, кар'єр люди використовують, щоб врятуватися від спеки. І в цьому не було б нічого поганого, якби не трагедії, що рік у рік супроводжують купальний сезон. Черговий інцидент трапився сьогодні, 22 червня, в обласному центрі.
        "У копанці, в районі колишнього Крошенського цегельного заводу потонув 25-річний молодик, мешканець м. Житомира. Інформація про надзвичайну подію надійшла сьогодні вранці. Тіло загиблого було піднято на поверхню працівниками міської комунальної рятувальної служби на воді та передано правоохоронцям. Наразі обставини нещастя з'ясовуються фахівцями", - повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.
        До слова, з початку цього року на водних об'єктах області втопилися вже 18 осіб, з них 2 дітей.
        В чому ж причина трагедій? Порушення правил безпеки при перебуванні на водоймах, купання в необлаштованих місцях, пустощі на воді та пиятика - основні причини нещасть.
        Тож вкотре управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації застерігає усіх, хто йде до води – будьте обережні!
        Пам'ятайте, що кожен повинен особисто нести відповідальність за власні життя та здоров'я!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління