НОВИНИ >> 10.04.2018

ГОРІЛИ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ, ГОСПОДАРЧІ СПОРУДИ, СУХА ТРАВА ТА СМІТТЯ

        Впродовж минулої доби на території області сталося 20 пожеж. Палали житлові будинки, господарчі споруди, суха трава та сміття. Приміром, у місті Коростені на вулиці Маяковського виникла пожежа в однокімнатній квартирі п’ятиповерхового житлового будинку. Під час пожежі травмовано власника помешкання, 1977 року народження, якого з отруєнням чадним газом госпіталізовано до центральної районної лікарні. На цій же вулиці палала ще одна із квартир п’ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено домашні речі в кімнаті, а на вулиці Південній вогонь спопелив господарську будівлю. Вогонь знищив також господарську споруду на території Давидівського дачного масиву, що у Житомирському районі.
        Згоріли стіни житлового будинку в селі Ставки Хорошівського району, а в селі Купище Коростенського району горіла літня кухня. Вогонь знищив покрівлю будівлі.
        Крім того, сталося загорання сміття в Андрушівці, Бердичеві, Олевську, Чуднові, у селі Діброва, Озеряни Олевського та Потаповичі Овруцького районів. Загалом вигоріло сміття на площі 1670 м2.
        До того ж, виникло загорання сухотрав'я в селах Видумка Пулинського Вереси та Рудня Пошта Житомирського районів. Вигоріло загалом 4,5 га трави.
        У зв'язку з цим, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян із проханням дотримуватись правил пожежної безпеки, бути обережними з вогнем та дбати про власну безпеку!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління