НОВИНИ >> 16.06.2020

І ЗНОВУ ПОТОПЕЛЬНИК

        Чергова трагедія на воді трапилася вчора, 15 червня, в м. Новоград – Волинський. У річці Смолка втопився невідомий чоловік, 50-55 років. Відділенням 10 ДПРЧ проводились аварійні роботи по вилученню потопельника з води.
        Наразі всі обставини надзвичайної події встановлюються.
        Аби не допустити подібних трагічних випадків, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вкотре звертається до жителів Житомирщини з проханням дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах, а саме: купатися у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Ні в якому разі не вживати спиртних напоїв. Не залишати дітей без нагляду дорослих.
        Вкрай небезпечно купатися у незнайомих місцях, де не обстежене, не очищене від каміння, скла або ж сторонніх предметів дно.
        Не слід плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.
        Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок.
        Особливе прохання до молоді - не потрібно хизуватися перед друзями, показувати свою неординарність. Саме така поведінка приводить до сумного фіналу.
        Пам'ятайте! Лише суворе додержання правил безпеки та особиста обережність допоможуть уникнути лиха!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління