НОВИНИ >> 04.04.2018

НА ПОЖЕЖАХ ГИНУТЬ ТА ТРАВМУЮТЬСЯ ЛЮДИ

        Майже щодня підрозділи управління ДСНС в області здійснюють виїзди на ліквідацію пожеж, що виникають у приватному житловому секторі. Впродовж минулої доби сталося 5 таких пожеж. На жаль, не обійшлося і без людських втрат. Так, в селі Великий Луг Пулинського району виникла пожежа в приватному дерев'яному житловому будинку. На місці пожежі виявлено тіла двох осіб: 28-річну власницю помешкання та її сусіда, 1994 року народження.
        Палала оселя в селі Іванківці Житомирського району. Під час спроби самостійного гасіння отримав опіки рук син власниці будинку, 1976 року народження.
        Горіли перекриття житлових будинків та домашнє майно й у місті Коростишеві та в селі Садове Коростишівського району. Наразі обставини та наслідки пожеж встановлюють фахівці.
        Зважаючи на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної та власної безпеки, адже основні чинники пожеж – необережність з вогнем, куріння в ліжку та несправне пічне опалення.
       

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління