НОВИНИ >> 11.06.2020

В ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗНАХОДИТИ БОЄПРИПАСИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

        Піротехніки щодня проводять роботи щодо обстеження території області, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулої війни. Так, 10 червня чергові застарілі боєприпаси були знайдені в селах Радомишльського району, зокрема: в с. Гута Забілоцька виявлено 5 артилерійських снарядів, а в с. Раївка 2 мінометні міни.
        У цей же день піротехніки знешкодили 6 мінометних мін, 1 ручну гранату та 5 артилерійських снарядів, які були виявлені в селах Ємільчинського району.
        Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!
        Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, необхідно відразу повідомити про це за номером "101", а також ні в якому разі не торкатися підозрілих знахідок та не намагатися самостійно ідентифікувати й знешкоджувати знайдені боєприпаси.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління