НОВИНИ >> 16.01.2021

ДВОХ ЧОЛОВІКІВ РЯТУЮТЬ ПІСЛЯ ОБМОРОЖЕННЯ

        Вчора, 15 січня бригадами швидкої медичної допомоги Коростишівського та Овруцького районів до лікарень були доставлені з обмороженням двоє чоловіків.
        До хірургічного відділення Коростишівської центральної районної лікарні з обмороженням обох нижніх кінцівок потрапив мешканець с. Більківці,1957 року народження.
        Цього ж дня до реанімаційного відділення Овруцької центральної лікарні потрапив 69-річний мешканець с. Ігнатпіль. Чоловіка госпіталізували до лікувального закладу з обмороженням верхніх та нижніх кінцівок.
        Отже, для уникнення подібних випадків, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає перед виходом на вулицю дотримуватись основних правил в умовах низьких температур, а саме: скоротити перебування на морозі та без необхідності не виходити на вулицю; не одягати тісний одяг та взуття, бо це сприяє зменшенню обсягу кровообігу та швидкому замерзанню; захищати відкриті ділянки шкіри: вдягати рукавички, а ніс та вуха захищати шапкою, шарфом, піднятим коміром; ні в якому разі не вживати алкоголь, який розширює судини, що призводить до швидкого переохолодження організму.
        Тож будьте виваженими і передбачливими, і вам не доведеться жалкувати про втрачене через власну необережність здоров'я!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління