НОВИНИ >> 28.03.2018

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

        28 березня під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Ясюнецького О. О. проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
        У засіданні взяли участь керівники окремих підприємств, установ області та представники управління архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради.
        Предметом обговорення були питання щодо порушення охоронних зон інженерних мереж об’єктів енергопостачання, приведення до відповідної категорійності електропостачання струмоприймачів, які забезпечують життєдіяльність населених пунктів, функціонування закладів охорони здоров’я, інших об'єктів соціальної сфери; про незаконне встановлення газових заправок на території Житомирської області.
        У прийнятому за результатами засідання рішенні комісії головам районних державних адміністрацій, міським головам рекомендовано дотримуватись норм та правил обмежень у використанні земель, видачі дозволів на впровадження заходів з проектування та будівництва, на необхідність суворого дотримання вимог нормативно-законодавчих актів щодо охоронних зон ліній електропередач та недопущення у подальшому порушень. Спільно з управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації активізувати роботу щодо приведення схем електропостачання лікувальних закладів до вимог І категорії надійності.
        Крім того, рекомендовано управлінню Держпраці у Житомирській області підготувати проект листа до Кабінету Міністрів України з пропозицією надання Доручення Прем’єр-міністром України про проведення перевірок суб’єктів господарювання, що експлуатують АГЗП з порушенням чинного законодавства.
        На комісії також затверджено заходи щодо підготовки населених пунктів та об’єктів області до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2018 року та затверджено План залучення сил та засобів на гасіння пожеж, ліквідацію аварій, катастроф, стихійних лих в Житомирській області.
        За підсумками засідання комісії прийнято ряд інших важливих рішень.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління