НОВИНИ >> 20.05.2019

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОН: ВИЯВЛЕНО ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ ЧАСІВ МИНУЛОЇ ВІЙНИ

        Вчора, 19 травня, у Радомишльському районі в с. Раковичі виявлено мінометну міну, а в с. Краснобірка артилерійський снаряд часів минулої війни.
        "Застарілі вибухонебезпечні предмети, а саме мінометну міну та артилерійський снаряд було виявлено місцевими жителями в лісі, неподалік населених пунктів. По факту виявлення боєприпасів було подано заявки до групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення управління ДСНС в області. Наразі боєприпаси вилучено та знешкоджено в безпечному місці",- поінформували в райдержадміністрації.
        Тож вкотре управління цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує, що роботи з вилучення та знешкодження застарілих боєприпасів можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що їх не можна торкатися, переносити або ж здавати у металобрухт. Необхідно негайно повідомити про небезпечні знахідки місцеві органи влади або безпосередньо Службу порятунку за номером "101".

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління