НОВИНИ >> 22.04.2020

ВОГНЕМ ПРОЙДЕНО 13 ГЕКТАРІВ ТЕРИТОРІЇ

        На жаль, рятувальникам щодня доводиться ліквідовувати пожежі в природних екосистемах. Причиною пожеж здебільшого є спалювання людьми залишків рослинності та сміття. Так, протягом минулої доби на території області виникло 23 пожежі, з них 11 на відкритих територіях. Палала суха трава у м. Бердичеві, Новограді-Волинському, в Овруцькому, Коростишівському, Ємільчинському, Лугинському, Хорошівському, Любарському та Бердичівському районах. Загалом вогнем пройдено 13 гектарів території.
        Окрім цього, горіло сміття у м. Житомирі, Коростені, смт Романів, в селах Піщаниця Овруцького та Гришківці Бердичівського районів на загальній площі понад 500 м².
        Тож, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність при поводженні з вогнем. Перш, ніж запалити сірник, варто замислитися над тим, наскільки небезпечною може стати поява вогню поблизу житлових будинків, господарських споруд та лісових насаджень!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління