НОВИНИ >> 16.03.2018

БУТИ ГОТОВИМИ ДО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

        16 березня о 15.00 год. в управлінні ДСНС в області у режимі відео конференції відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, заступника голови Житомирської ОДА Ярослава Лагути, керівників обласних управлінь, департаментів, управлінь облдержадміністрації.
        Йшлося про те, що внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів на всій території України з 17 по 19 березня очікуються різки зміни погодних умов: сильний сніг, хуртовини, ожеледь, пориви вітру 15-22 м/с, зниження температури повітря від -10 до -16º. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, а також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.
        Наголошено, що у випадку погіршення ситуації, пов'язаної з ускладненням погодних умов, миттєво вживати заходів для її стабілізації.
        У разі необхідності: забезпечити готовність інженерної та іншої аварійно-рятувальної техніки до реагування на можливі надзвичайні події; здійснювати координацію руху транспорту на дорогах та обмежити рух вантажного транспорту; провести роботи по очищенню ливневих водопровідних мереж тощо.
        Прийнято ряд інших важливих рішень.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління