НОВИНИ >> 15.04.2020

ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

        Щороку в лісах, на торф'яниках, полях виникають масові пожежі, основними причинами яких є спалювання мешканцями області сухотрав'я та сміття. Як правило, громадяни, які підпалюють залишки сухої рослинності, переконані, що саме таким чином вони роблять корисну справу. Та насправді – суттєво погіршують стан довкілля, а ще ризикують своїм життям та здоров'ям.
        Протягом минулої доби зареєстровано лише одну пожежу сухої трави на площі 1 гектар в с. Єрчики Попільнянського району та два випадки загоряння сміття на загальній площі 6 кв.м у м. Житомирі.
        До речі, упродовж цього року в природних екосистемах сталося понад 1300 пожеж. Вогнем пройдено 3621 гектар території. Тож, зважаючи на таку невтішну статистику, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до мешканців області з проханням не випалювати суху траву на полях та в лісі, не розкидати недопалки й непогашені сірники на суху трав'янисту рослинність, оскільки такі необдумані дії можуть спричинити масштабні пожежі.
        Пам'ятайте! Щоб ваша безпечність не стала причиною пожежі - будьте обережними з вогнем у межах будь-якої природної території!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління